top of page

Hakkımızda

Dünyada sevilen ve hızla büyüyen Anubis Barcelona markasının Türkiye e-ticaret sitesine hoş geldiniz !

Biz kimiz?

20 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübelerle kurduğumuz Avrupa Estetik Güzellik Medikal Ürünleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ("Anubis Türkiye") şirketimiz, Türk dermokozmetik sektöründe istikrarlı ve titiz çalışmaları ile hizmet vermektedir. 2011 yılında Türkiye mümessilliğini aldığı, İspanya'da 1982'den beri üretilen dünyanın 5 kıtasında 38 ülkede sevilerek kullanılan en iyi cilt bakım ve vücut bakım ürünlerinden olan "Anubis Barcelona" ile  Türk dermokozmetik sektöründeki tüm ihtiyaçları karşılamayı hedeflemiştir. O günden bu yana güçlenen kadrosu daha iyi hizmetler sunmak için günden güne daha fazla çaba sarf etmektedir. Sorumluluklarımız, verdiğimiz sözler, satış sonrası hizmetler gibi vazgeçilmez değerlerimiz bizi Türkiye'nin her ilinde hizmet verir konuma getirdi.

 

Ne yapıyoruz?
Hizmetlerimizde bilim, gelişim ve kaliteden asla ödün vermiyoruz.
Profesyonel eğitim, satış pazarlama, teknik ve yönetim kadromuz ile; poliklinikler, hastanelerin estetik bölümleri, sağlık kulüpleri, spa, welness center, thalassotheraphy, güzellik enstitüleri gibi sektördeki tüm hizmet kuruluşlarının ürün, eğitim ve danışmanlık alanında hizmetinizdeyiz.
Alanımızda lider yapısı ile ürünlerimizi en geniş yelpazede tutmayı hedefliyor ve 200`den fazla ANUBIS ürün çeşidiyle hizmet veriyoruz.
Ürün ve hizmetlerimizin yenilikçi oluşu, satış noktalarımızı seçerken gösterdiğimiz titizlik, güzellik ve mükemmelliğe sahip olmak isteyenlerin daimi markası oluyoruz.

Amacımız;
Amacımız çok hızlı ve sürekli gelişen dünyada; müşterilerimizin beklentilerini anlamak, ihtiyaçlarını tespit etmek ve taleplerinden fazlasını arz ederek, birlikte büyüyüp gelişmek. Müşterilerimiz Her Zaman Önceliğimizdir.

Anubis hakkında;

Anubis ile cilt & vücut bakımınızda eşsiz deneyimler. Size özel profesyonel ürünler...

1982 Yılında kurulmuş olan Anubis firması, başlangıçta sadece İspanyol Tüketicilerin ihtiyacını karşılamış, ürünün başarısı, beğenilmesi ve büyüyen markasıyla kısa sürede tüm Dünya’da kullanılan ve aranılan bir ürün olup kendi pazarında hızla gelişmiş ve birçok başarıya imza atmıştır. İleri teknolojiye sahip laboratuvarı, başarılı ar-ge ekibiyle sürekli yenilenmeye devam etmektedir.

Anubis ürün yelpazesi oldukça geniş olup; Anubis Türkiye profesyonel bakım ürünleri, dermokozmetik vücut & cilt bakım ürünleri, vücut bakım ve şekillendirici ürünleri, SPA ürünleri ve şirketin yeni ayağı olan ANUBIS-MED adı altındaki doktor uygulamaları için geliştirilmiş olan, asit peelingler, mezoterapi serumları, saç kaybı yaşayanlar için ve saç ekimlerinden sonraki bakım süreci için özel geliştirilmiş olan saç serisi ile sektördeki tüm ihtiyaçları tek marka altında karşılayarak ürün bütünlüğü, genişliği ve bayilere tek muhatap ile işletme kolaylığı sağlamayı hedeflemiştir.

Firmamız, Anubis firması ile aynı frekansta ve aynı çalışma heves ve ilkelerine sahip olup, markanın tüm imkanlarını kendi imkan ve ekibiyle birleştirerek, Türkiye’deki pazarda kendine çok hızlı bir yer edinmiş ve sürekli yukarı hareket eden ivmesiyle, sektördeki siz değerli müşterilerimizin ve bayilerimizin beğenisini kazanmıştır. Siz değerli müşterilerimiz ve bayilerimizin bize olan güveni ve desteğinin her an farkında olan firmamız çok daha iyi hizmetler ile hep yanınızda olmak için AnubisTurkiye.com ailesi olarak çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.

Bize güvendiğiniz ve bizimle olduğunuz için, teşekkür ederiz.

AnubisTurkiye.com

anubis_conocenos.jpg
bottom of page