top of page

e-Hediye Kart Kullanım Koşulları

01.01.2022

 1. Anubis e-Hediye Kart (“e-Hediye Kart”), sadece www.anubisturkiye.com üzerinden satışa sunulan ürünleri satın almak için kullanılabilir.

 2. e-Hediye Kart bedeli, www.anubisturkiye.com internet sitesinde kabul edilen herhangi bir ödeme yöntemi ile ödenebilir. e-Hediye Kartının bedeli, başka bir e-Hediye Kartı vasıtasıyla ödenemez.

 3. e-Hediye Kart bakiyesi iade edilemez ya da nakde çevrilemez, yetkisiz ticari amaçlar için kullanılamaz.

 4. e-Hediye Kart, geçerlilik süresi içerisinde yer alan bakiye bitirilene kadar e-Hediye Kart hamilinin istediği sıklıkta kullanılabilir.

 5. e-Hediye Kartta kalan bakiye www.anubisturkiye.com üzerinden kontrol edilebilir. Satın alma bedelinin e-Hediye Kart içerisindeki bakiyeyi aştığı durumlarda, fark, www.anubisturkiye.com üzerinde kabul edilen ödeme araçları ile ödenebilir.

 6. www.anubisturkiye.com internet sitesi üzerinden e-Hediye Kart ile satın alınan ürünler, sitede belirtilen satın alma şartları ve koşullarına tabidir.

 7. e-Hediye Kart ile satın alınan ürünlerde değişim yapılabilir, ancak iade yapılamaz.

 8. e-Hediye Kart, yükleme tarihinden itibaren 1 yıllık süreyle geçerlidir. Geçerlilik süresi sona erdikten sonra yenilenmez, ürün satın almak için kullanılamaz veya kalan kullanılmamış bakiye talep edilemez.

 9. e-Hediye Kart, hamiline yazılı bir belgedir. e-Hediye Kartın kullanımından ve saklanmasından yalnızca hamili sorumlu olacaktır. Silinmesi, çalınması, kaybedilmesi ya da hasara uğraması halinde e-Hediye Kart yenilenmeyecektir. Herhangi bir e-Hediye Kartının izniniz olmadan silinmesi, kaybolması, çalınması, hasara uğraması veya kullanılması durumunda sorumlu değiliz.

 10. e-Hediye Kart, www.anubisturkiye.com internet sitesi üzerinden satın alındığında, (i) telekomünikasyon hatlarının/sistemlerinin yetersizlikleri ya da bozulması, (ii) yukarıdaki (i) bendinde belirtilen durumların herhangi birisi söz konusu olduğunda meydana gelebilecek olan bilgilerin ve verilerin iletilmesinde gecikme olması ya da bilgilerin ve verilerin kaybolması; (iii) e-Hediye Kartı satın alan tarafından verilen, e-Hediye Kartın alıcısına ait detayların hatalı olması; (iv) e-Hediye Kartın belirtilen e-posta adresine teslim edilmemesi ya da (v) Anubis Türkiye tarafından gönderilen e-postanın spam ya da istenmeyen e-posta olarak görülmesi durumu dâhil olmak üzere Anubis Türkiye’nin kontrolü dışındaki nedenlerle söz konusu e-Hediye Kartın asıl alıcısı tarafından alınmamasından ya da gecikmeli alınmasından Anubis Türkiye sorumlu olmayacaktır.

 11. e-Hediye Kart, Anubis Türkiye’nin ön yazılı izni olmadan pazarlama, reklam, tanıtım vb. amaçlarla kullanılmayacaktır.

 12. e-Hediye Kartın satın alınması ve/veya kullanılması halinde e-Hediye Kart Kullanım Koşulları kabul edilmiş sayılır. 

 13. Anubis Türkiye dilediği zaman tek taraflı olarak e-Hediye Kart Kullanım Koşulları’nı değiştirme hakkını saklı tutar. 

 14. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ndan doğan haklarınız ve Anubis Türkiye ile iletişime geçeceğiniz kanallar hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı aydınlatma metnine https://www.anubisturkiye.com/gizlilik-ve-cerez-politikasi-909 adresinden her zaman erişebilirsiniz. Lütfen bu metni okuyup iyice anladıktan sonra işbu e-Hediye Kart Kullanım Koşulları’nı onaylayınız.

AnubisTurkiye.com

 

bottom of page