ANUBIS

VÜCUT

Dermokozmetik Vücut ve Cilt Bakım Kremi 
Krem Temizleyici Tonik Serum Koruyucu 
Anubis Barcelona Türkiye Profesyonel Bakım

SERİLERİ

ALGAS ROJAS

Selüliti ve genel yağlanmaları giderir ve azaltır.

CHITTY L

Selülit karşıtı tamamlayıcı ürünler

MODEL SEN

Bırakın aldığınız sonuç sizi cezbetsin. Mükemmel dekoltenizle gösteriş yapın.

BODY LINE

Gençleştirir ve pürüzsüzlestirir.

POST DEPIL

Epilasyon sonrası için.

PROTECTIVE LINE

Güneş koruyucu seri

Vücut bakım ürünleri;

Vücut bakımı da birçok bakım ürünü gibi önemlidir. Güzel görünmeyi başarmış kişi, ruhsal olarak da kendini iyi hisseder ve kendine güvenme duygusu artar. Işıltılı, temiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak, cildi sürekli nemlendirmek ve korumak sayesinde gerçekleşir. Vücut bakımınızı düzenli olarak yaparsanız, kan dolaşımınız artar, pürüzsüz bir cilde kavuşursunuz, cildinizde fark edilir değişiklikler gözlemlenir ve kendinizi sağlıklı, güzel ve mutlu hissetmenizi sağlar.

Sağlıklı olmak için de cildinizin temiz ve bakımlı olması önemlidir. Yaş ilerledikçe ciltte oluşan kırışıklıklarınız ve sarkmalarınız artar. Düzenli cilt ve vücut bakımı yaparak oluşabilecek deformasyonların önüne geçmelisiniz. Güneşin olumsuz etkileriyle, kirli hava, stres, sigara, makyaj kullanımı gibi etkenler sayesinde cilt yaşlanır, cansızlaşır, mat ve yorgun görünüme sahip olur. Fakat düzenli olarak cildinizi nemlendirirseniz; kırışıklık ve deformasyonların oluşumu da en aza indirir ya da geciktirirsiniz. Vücut bakımınıza ne kadar özen gösterirseniz, çekiciliğiniz, güzelliğiniz ve ruh sağlığınız da o kadar iyi olur.

Anubis Türkiye Vücut bakım ürünleri;

Vücut bakım ürünlerini seçerken kullanacağınız bölgeye göre seçmelisiniz. Birçok ürünümüz arasında sağlıklı, çekici ve güzel görünmenizi sağlayacak pek çok vücut bakım ürünü bulunmaktadır. Vücudunuzu dinlendiren kremler, vücudunuzu nemlendirip yumuşamasını sağlayan vücut nemlendiricileri, peeling kremler, cildinize sağlık ve ışıltı katacak vücut bakım kremleri, cildinizi güneşin yan etkilerinden koruyan güneş koruyucuları gibi Anubis güzel olmanız için özenle üretilmiş ürünlerini buradan evlerinize ulaştırmaktadır.

Ayrıca göğüs bakım kremleri de vücut bakım ürünleri arasında bulunmaktadır. Formuna dikkat eden ve zayıflamak isteyenler için inceltici ya da sıkılaştırıcı kremler, göğüslerin diriliği ve göğüsleri büyütmek için bakım kremleri de birbirinden güzel kadınların alış veriş listesine girmektedir.

Günümüz modern kadınının hayatında önemli yer teşkil eden vücut bakım ürünleri, her cilt tipine ve zevke göre faklı koku ve içeriklerde üretilmiş ve her yaştan kadınların ihtiyacına karşılık veriyor.

Kırışıklıklar için yoğun bakım kremleri, gece kremleri, kırışıklık gidericiler, göz altı halkaları için kremler ya da serumlar da özel bakım için gerekli olan ürünler olarak yerini alıyor. Özel maskeler, peeling kremleri de cildinizin nefes almasını sağlıyor ve Anubis Barcelona Turkiye ayrıcalığıyla hayatınıza renk katıyor.

AnubisTurkiye.com ile güzelliğiniz ve bakımınız için gerekli olan tüm ürünlere bir tıkla ulaşabilir, hemen siparişinizi oluşturabilir ve kendinizi bu güzel ürünlerle ödüllendirebilirsiniz. Vücut bakımınıza özen göstererek ışıltılı güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Hem güzel ve çekici hem de sağlıklı görünmenin yanı sıra cildinizi içten besleyerek, yaşlanmanın etkilerini azaltıp kendinizi mutlu edebilir ve hayat kalitenizi de yükseltmiş olursunuz.

Anubis_TR_2.png

Bizi Takip Edin

Facebook

Instagram

Twitter

E-Bülten

iyzico.png

© Copyright 2011-2020 Anubis Türkiye.   Her Hakkı Saklıdır.